Ученички парламент Прве техничке школе успешно је организовао турнир у кошарци 3 на 3 за
ученике наше школе, одржан 15.3.2024. у фискултурној сали.
На овом такмичењу учествовало је 24 тима састављених од по 4 играча (3 + 1 измена) који су
уплатили учешће у износу од 1000 динара по тиму. Турнир се одржао 7:45h до 14:30h.
Наградна структура за ово такмичење укључивала је износе од 12.000, 3.800 и 2.000 динара за прво,
друго и треће место респективно. Победник турнира је био тим Maluro (IV7e)док су друго и треће место заузели Три Мускетара (IV1г) и Даретови тигрови (I5е). Током трајања турнира имали смо велики број ученика али и наставника из А и Б смене који су долазили да гледају турнир.

Као знак пажње и захвалницу за наше теткице које су све време биле присутне и јутрос се потрудиле да детаљно очисте паркет фискултурне сале, узели смо мањи поклон.

sr_RS